Láska, motorky a svatební štěstí aneb úžasný den s Michalem a Adélkou okem fotografa

Svatební fotograf | focení portrétů

Ahoj všem!

Dneska vám chci povědět o něčem skvělém, co jsme nedávno zažili jako svatební fotografové. Měli jsem tu čest fotit svatbu Michala a Adélky – úžasných mladých lidí s vášní pro motorky. A věřte mi, jejich svatební den byl fakt něco neuvěřitelnýho!

Tak nejdřív k fotkám. Jasně, že tam byly motorky:-). Začali jsme v Podzámecké zahradě v Kroměříži, kde jsme sfoukli párové fotky. Ti dva spolu vypadají úplně úžasně a zahrada je jako stvořená pro romantické snímky. Ale co mě i je opravdu nadchlo, byly fotky s jejich motorkama. Představte si to – mladý pár, láska, a dvě lesklé krásné mašiny! Vlastně se nemusíte představovat – tady jsou fotky.

Celá svatba se konala v penzionu Adamčík. Musím říct, že tohle místo je moc krásné pro svatby – útulné, s nádhernou zahradou, která byla perfektně připravená. Všude květiny, zeleň, prostě idylka.

Jako profesionální svatební fotograf vím, že každá svatba je jedinečná. A tahle? Byla jedinečná a krásná. Michal a Adélka byli tak nadšení a šťastní, a to je přesně to, co chcete na svatebních fotkách. Jsem z toho nadšený! Mít možnost zachytit tyhle okamžiky, vidět tu radost a lásku, to je pro mě to nejlepší na práci fotografa na svatbě. Fotky z tance jsou úplně to nej. Spontánní, přirozené a romantické, tak chci, aby vypadaly.

Takže, Michale a Adélko, díky, že jste mi dali šanci být součástí vašeho velkého dne. Bylo to úžasné.

Pro všechny, kdo hledají fotografa na svatbu, dejte mi vědět. Rád vám pomůžu udělat váš den stejně nezapomenutelným.

Patrik & Radka | Dvojice svatebních fotografů

Více fotek ze svatby.