PATRIK SCHÖBER

Jsem z Brna a vždy jsem měl rád jeho okolí. Město samotné jsem začal mít rád až jsem začal poznávat zákoutí a skvělá místa k focení. Přesto, že nyní žijeme s Ráďou v Otrokovicích (tzn. ve Zlíně 🙂 těšíme se na focení v Brně a vítáme takové příležitosti.

Ve svých 5ti letech jsem začal aktivně sportovat a rozhodl jsem se, že v tom budu fakt dobrej. Hrozně mně to bavilo. Sportoval jsem do 12ti let. Pak jsem se vydal jiným směrem, ale naučil jsem se, že dobré výsledky mohu dosáhnout usilovnou snahou a pílí. Před 15ti lety mě chytla fotografie. Asi dva roky na sobě pracuji a cvičím si své fotografické vidění.

Miluju hory, jejich vznešenost, velikost, atmosféru, samotu, klid a svobodu. Ten pocit být odkázán jen na sebe a nemít žádné jiné starosti.

Nejvíc miluji samozřejmě svoji malželku Ráďu. Je skvělá! Můžeme spolu sdílet vše co máme rádi.

Nemám rád facebook (i když jej používám 🙂

RADKA SCHÖBEROVÁ

 

Radka mně velice pomáhá s focením. Má trochu jiný pohled na svět kolem. Je to prostě ženská. To se projevuje i v jejích fotkách a mám z toho radost, protože naše album, které Vám nafotíme má i druhý rozměr.

Jinak Ráďa je z Prahy, a proto z oblibou tvrdíme, že boříme mýty o nenávisti Brňáků k Pražákům. To je důvod, proč je Praha pro nás tak přitažlivá pro focení.

Někteří o sobě tvrdí, že jsou kreativci a je to jistě pravda. Radka to o sobě netvrdí, ale já ji za kreativce považuji. Zamilovala se do malování na textil, hlavně tryčka a plátěné tašky. Je to moje zlatíčko, protože nic z toho co vyrobila si nenechala, vždy to rozdala - za to ji mám tak rád. 

Krajinky

Takový mix fotek ze, kterých mám radost nebo mě připomínají něco pěkného.

Dovolená ve Slovinsku

Julské alpy a Ljubljana. Skvělá parta a krásné počasí.