Veronika & Oskar

Veronika a Oskar je velmi atraktivní pár. Kromě toho, že jsou dost akční a cílevědomí, jsou milí a pohodoví. Celé svatební focení bylo na hradě v Červeném Újezdě. Svatba v černých a bílých barvách do tohoto místa krásně zapadla. Toto byla pecka!

Na tuto dvojici jsme se moc těšili, ale okolnosti nám nepřáli se setkat osobně ještě před svatbou. Vždy se o to snažím, abychom se viděli a mohli si popovídat a trochu se seznámit. Tentokrát to nešlo a nebyl s tím žádný problém. Viděli jsme se přes videohovor. To jen k tomu, že není problém domluvit svatbu přes celou republiku a schůzku si střihnout přes internet. Bydlíme v Praze, ale jezdíme opravdu do všech koutů ČR. Konec konců tak to má většina svatebních fotografů.

Svatba měla být na hradě v Červeném Újezdě. Jejich webovky jsou zde https://www.hrad-cervenyujezd.cz/ V rámci přípravy jsem si vyhledal co je to zač, ale realita byla mnohem, mnohem lepší.

Protože jsem fotograf, všímám si už při příchodu míst, kde by se dalo fotit. Na pár metrech v parčíku jsme byli schopní vyfotit spoustu rozmanitých fotek. Je to pestrý a krásný a to je pro svatební focení úplně skvělý.

Až vás budeme fotit na vaší svatbě (nebo nějaký jiný fotograf, ale když to budeme my - nebude nám to vadit 🙂 ) možná budete mít pocit, že nevíte co dělat, jak si stoupnout, jak se tvářit. Nebojte vždy vám řekneme. Každopádně úplně nejdůležitější je, abyste se nestyděli. Je to vaše svatba a jste tam vy dva - jako nevěsta a ženich.
Veronika a Oskar si těch pár romantických chvil užili a díky tomu se to podařilo zachytit i ve fotkách. Super.